-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ТЕСТ-СИСТЕМИ
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-005154-a
Торги не відбулися
9 010.00
UAH без ПДВ
Номер:
888b968bec2b47bd94d7832ba6b38fce
Внутрішній номер закупівлі:
29951973
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-005154-a
Замовник:
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568087
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Січневого прориву, 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мошкова Вікторія Геннадіївна +380456347173 v.g.moshkova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 010.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 16:12 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 16:12 - 07.08.2026 08:00
Аукціон:
з 10.08.2026 12:20
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 010.00 ТЕСТ-СИСТЕМИ