-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ТЕСТ-СИСТЕМИ
Оголошено тендер
10 812.00
UAH
Номер:
a4836a142ddf4133ae7cd29e7ad6991c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-30-005185-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568087
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Січневого прориву, 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02568087
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вулиця Січневого прориву, 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 812.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ТЕСТ-СИСТЕМИ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Дата опублікування:
30.07.2026 12:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 812.00 UAH