-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Бензин А-95, Дизельне паливо (2 лота)- ID: UA-2021-10-12-013449-b
- Дата створення : 12.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11962183
ДП Хмільницьке лісове господарство ЄДРПОУ: 00991485ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин А-95, дизельне паливо- ID: UA-2020-05-25-000559-a
- Дата створення : 25.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5072920
ДП Хмільницьке лісове господарство ЄДРПОУ: 00991485ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин АИ-95, дизельне паливо (2 лота)- ID: UA-2020-01-14-002760-c
- Дата створення : 14.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4291786
ДП Хмільницьке лісове господарство ЄДРПОУ: 00991485ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин АИ-95, дизельне паливо (2 лота)- ID: UA-2020-01-08-000281-a
- Дата створення : 08.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4274940
ДП Хмільницьке лісове господарство ЄДРПОУ: 00991485ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин АИ-95, дизельне паливо- ID: UA-2019-06-10-001666-b
- Дата створення : 10.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3457093
ДП Хмільницьке лісове господарство ЄДРПОУ: 00991485ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин АИ-95, дизельне паливо (2 лота)- ID: UA-2019-02-18-000581-c
- Дата створення : 18.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3186728
ДП Хмільницьке лісове господарство ЄДРПОУ: 00991485ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин АИ-95, дизельне паливо (2 лота)- ID: UA-2019-02-14-003408-b
- Дата створення : 14.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3017459
ДП Хмільницьке лісове господарство ЄДРПОУ: 00991485ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
дизельне паливо- ID: UA-2018-07-30-000043-a
- Дата створення : 30.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2339023
ДП Хмільницьке лісове господарство ЄДРПОУ: 00991485ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин АИ-95, дизельне паливо (2 лота)- ID: UA-2018-06-04-000775-c
- Дата створення : 04.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2207778
ДП Хмільницьке лісове господарство ЄДРПОУ: 00991485ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
дизельне паливо- ID: UA-2018-04-19-000537-a
- Дата створення : 19.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2034351
ДП Хмільницьке лісове господарство ЄДРПОУ: 00991485ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
дизельне паливо- ID: UA-2018-04-17-003094-a
- Дата створення : 17.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1889827
ДП Хмільницьке лісове господарство ЄДРПОУ: 00991485ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин АИ-95, дизельне паливо (2 лота)- ID: UA-2018-03-03-000576-a
- Дата створення : 03.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1872013
ДП Хмільницьке лісове господарство ЄДРПОУ: 00991485ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин АИ-95, дизельне паливо (2 лота)- ID: UA-2018-03-03-000520-a
- Дата створення : 03.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1753226
ДП Хмільницьке лісове господарство ЄДРПОУ: 00991485ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин АИ-95, дизельне паливо- ID: UA-2017-06-20-000026-b
- Дата створення : 20.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1015037
Державне підприємство „Хмільницьке лісове господарство” ЄДРПОУ: 00991485ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин АИ-95, дизельне паливо) (2 Лоти)- ID: UA-2017-04-14-000958-c
- Дата створення : 14.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 851908
Державне підприємство „Хмільницьке лісове господарство” ЄДРПОУ: 00991485ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -