-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2018-07-30-000043-a
Завершена
2 320 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 23 200.00 UAH
Номер:
b671a05af23945068f8bec917253296e
Внутрішній номер закупівлі:
2339023
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-30-000043-a
Замовник:
ДП Хмільницьке лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991485
-
Адреса:
22065, Україна, Вінницька область, Широка Гребля, вул. Чкалова 40(Л)
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кондель Ярослав Миколайович +380967125930 kondel.yaros@gmail.com https://lisp-hm.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 320 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
23 200.00 UAH
Період уточнення:
30.07.2018 09:12 - 05.08.2018 09:15
Період прийому пропозицій:
30.07.2018 09:12 - 15.08.2018 09:15
Аукціон:
16.08.2018 15:35 - 16.08.2018 16:02
Період кваліфікації:
16.08.2018 16:02 - 17.08.2018 15:57
Період завантаження договору:
16.08.2018 16:02 - 05.09.2018 16:02
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дизельне паливо
Кількість
100000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
22320, Україна, Вінницька область, Вінницька область, с. Уладівка Літинського р-ну,, вул. Привокзальна, 4
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАФТОСФЕРА"
Оскарження: 16.08.2018 16:02 - 28.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41131435
-
Контактна особа:
Олімова Дільбар Парпієвна 380506571876, 380506571876 naftosferat@gmail.com
-
Адреса:
01030, Україна, Київ, Київ, Богдана Хмельницького, 44
Оскарження: 16.08.2018 16:02 - 28.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 298 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 298 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.08.2018 15:57
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "Техойл ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41850141
-
Контактна особа:
Олег 067-672-92-29 ltd@tehoil.com.ua
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, Київ, вул. Ярославів Вал, 5-В
Початкова пропозиція
2 304 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 304 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
ТОВ "ТРЕЙД ОЙЛ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38698682
-
Контактна особа:
Володимир Земляков +380673213971 timetobuild1@gmail.com
-
Адреса:
04074, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВИШГОРОДСЬКА, будинок 28/1
Початкова пропозиція
2 319 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 319 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
1243415c13e8404a93230f84a9f3c334
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-30-000043-a-c1
Постачальник:
ТОВ "НАФТОСФЕРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41131435
-
Контактна особа:
Олімова Дільбар Парпієвна 380506571876, 380506571876 naftosferat@gmail.com
-
Адреса:
01030, Україна, Київ, Київ, Богдана Хмельницького, 44
Номер договору:
121
Сума договору:
2 298 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.09.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
05.09.2018 00:00
Статус:
Підписаний