• Відкриті торги
  • КЕП

дизельне паливо

2 298 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1243415c13e8404a93230f84a9f3c334
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-30-000043-a-c1
Постачальник: ТОВ "НАФТОСФЕРА"
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: 121
Дата підписання: 05.09.2018 00:00
Період дії договору: 05.09.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 2 298 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 298 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 100000 літр
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 22320, Україна, Вінницька область, Вінницька область, с. Уладівка Літинського р-ну,, вул. Привокзальна, 4 На карті