-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
бензин АИ-95, дизельне паливо (2 лота)
Тендер Prozorro UA-2018-03-03-000576-a
Завершена
4 217 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 18 326.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 18 326.00 UAH
Номер:
c2c381ed6fe4484ebe21ea8004cb29c8
Внутрішній номер закупівлі:
1872013
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-03-000576-a
Замовник:
ДП Хмільницьке лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991485
-
Адреса:
22065, Україна, Вінницька область, Широка Гребля, вул. Чкалова 40(Л)
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кондель Ярослав Миколайович +380967125930 kondel.yaros@gmail.com https://lisp-hm.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 217 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.03.2018 14:18 - 10.03.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2018 14:18 - 20.03.2018 09:00
Аукціон:
21.03.2018 13:16 - 21.03.2018 14:15
Період кваліфікації:
21.03.2018 14:15 - 28.03.2018 13:58
Період завантаження договору:
21.03.2018 14:15 - 10.04.2018 14:15
Тендерна документація
- Лот №1 ₴2 385 000.00 дизельне паливо
- Лот №2 ₴1 832 600.00 бензин АИ-95, дизельне паливо