-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2018-04-19-000537-a
Торги відмінено
2 385 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 850.00 UAH
мін. крок: 1% або 23 850.00 UAH
Номер:
17fc617e0e204e71847981bcd4cb38b8
Внутрішній номер закупівлі:
2034351
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-19-000537-a
Замовник:
ДП Хмільницьке лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991485
-
Адреса:
22065, Україна, Вінницька область, Широка Гребля, вул. Чкалова 40(Л)
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кондель Ярослав Миколайович +380967125930 kondel.yaros@gmail.com https://lisp-hm.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 385 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
23 850.00 UAH
Період уточнення:
19.04.2018 10:44 - 27.04.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
19.04.2018 10:44 - 07.05.2018 09:00
Аукціон:
10.05.2018 15:14 - 10.05.2018 15:35
Період кваліфікації:
з 10.05.2018 15:35
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дизельне паливо
Кількість
100000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
22320, Україна, Вінницька область, с. Уладівка Літинського р-ну,, вул. Привокзальна, 4
На карті
Інформація про скасування
Номер:
fa24a95937b9474dbd24d18c4aee26c7
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Дата опублікування:
01.06.2018 10:44
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕРМІНАЛ ОЙЛ"
Оскарження: 31.05.2018 15:02 - 11.06.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41164764
-
Контактна особа:
ТОВ ТЕРМІНАЛ ОЙЛ +380959061554 info@terminaloil.com.ua
-
Адреса:
04107, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ОВРУЦЬКА, будинок 21, офіс 4.1
Оскарження: 31.05.2018 15:02 - 11.06.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 379 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 355 150.00 UAH з ПДВ
Документи
39
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Роман Житнюк +380673137987 rzhytniuk@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
2 376 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 376 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
20
Скарги
0