-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
бензин АИ-95, дизельне паливо (2 лота)
Тендер Prozorro UA-2020-01-08-000281-a
Торги відмінено
3 855 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 16 552.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 16 552.00 UAH
Номер:
84377e81952f4ad08339a2b31f29103f
Внутрішній номер закупівлі:
4274940
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-08-000281-a
Замовник:
ДП Хмільницьке лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991485
-
Адреса:
22065, Україна, Вінницька область, Широка Гребля, вул. Чкалова 40(Л)
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кондель Ярослав Миколайович +380967125930 kondel.yaros@gmail.com https://lisp-hm.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 855 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.01.2020 16:37 - 14.01.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
08.01.2020 16:37 - 24.01.2020 00:00
Аукціон:
з 24.01.2020 11:23
Тендерна документація
Інформація про скасування
Номер:
84ed312d432f40779ee7e4e3256d8c1e
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
на підставі абзацу 2 частини першої статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі»
Дата опублікування:
11.01.2020 13:59
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 200 000.00 Лот 1: дизельне паливо
- Лот №2 ₴1 655 200.00 Лот 2: бензин АИ-95, дизельне паливо