• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

бензин А-95, дизельне паливо

Місцезнаходження замовника - 22065, Вінницька обл., Хмільницький район, село Широка Гребля, вул. Чкалова, будинок 40 "Л"; категорія замовника - відповідно п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"

Завершена

150 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
Номер: 0c7463d43df64cec85c85653a0b2870c
Внутрішній номер закупівлі: 5072920
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-05-25-000559-a   
Замовник: ДП Хмільницьке лісове господарство
Контактна особа: Лоїк Ігор Аркадійович +380673510277 loykiark@ex.ua https://lisp-hm.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 500.00 UAH
Період уточнення: 25.05.2020 11:50 - 31.05.2020 12:00
Період прийому пропозицій: 25.05.2020 11:50 - 10.06.2020 12:00
Аукціон: 11.06.2020 12:34 - 11.06.2020 13:13
Період кваліфікації: 11.06.2020 13:13 - 12.06.2020 14:28
Період завантаження договору: 12.06.2020 14:28 - 02.07.2020 14:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 2100 літр
Період постачання до 01.10.2020
Місце постачання 22003, Україна, Вінницька область, м.Хмільник, вул.Курортна, 1 На карті
дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 5200 літр
Період постачання до 01.10.2020
Місце постачання 22003, Україна, Вінницька область, м.Хмільник, вул.Курортна, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Назарет Транс

Оскарження: 12.06.2020 14:28 - 23.06.2020 00:00
Початкова пропозиція 122 460.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
117 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.06.2020 14:28
Документи 16
Скарги 0
ТОВ "МАГІСТРА"
Початкова пропозиція 123 585.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
118 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 35
Скарги 0
ТОВ "МАНГО-ГРУП"
Початкова пропозиція 128 046.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
128 046.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 28
Скарги 0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Початкова пропозиція 136 482.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
136 482.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 28
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Початкова пропозиція 142 350.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
142 350.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 18
Скарги 0

Контракти

Номер: 2a6b97fa39ac4a0f8bfdd662c76bb992
Ідентифікатор договору: UA-2020-05-25-000559-a-a1
Постачальник: ТОВ Назарет Транс
Номер договору: 236
Сума договору: 117 960.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 98 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.06.2020 00:00 - 01.10.2020 23:59
Дата підписання: 23.06.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір 236.pdf
p7s
sign.p7s