-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
бензин А-95, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2020-05-25-000559-a
Місцезнаходження замовника - 22065, Вінницька обл., Хмільницький район, село Широка Гребля, вул. Чкалова, будинок 40 "Л"; категорія замовника - відповідно п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Завершена
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
Період уточнення:
25.05.2020 11:50 - 31.05.2020 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим