-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин А-95, дизельне паливо
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
be652d8d6b2745b4b3950d830f6bfc5e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-05-22-001381-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДП Хмільницьке лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991485
Замовник:
ДП Хмільницьке лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991485
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
бензин А-95, дизельне паливо
Примітки:
Місцезнаходження замовника - 22065, Вінницька обл., Хмільницький район, село Широка Гребля, вул. Чкалова, будинок 40 "Л" ; Категорія замовника - відповідно п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2200 Використання товарів і послуг
Дата опублікування:
22.05.2020 10:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
бензин А-95
Кількість
2100 літр
Період постачання
до 01.10.2020
дизельне паливо
Кількість
5200 літр
Період постачання
до 01.10.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума125 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума25 000.00 UAH