-
Відкриті торги
-
КЕП
бензин А-95, дизельне паливо
117 960.00
UAH з ПДВ
Номер:
2a6b97fa39ac4a0f8bfdd662c76bb992
Ідентифікатор договору:
UA-2020-05-25-000559-a-a1
Замовник:
ДП Хмільницьке лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991485
-
Контактна особа:
Лоїк Ігор Аркадійович +380673510277 loykiark@ex.ua https://lisp-hm.dp.ua
-
Адреса:
22065, Україна, Вінницька область, Широка Гребля, вул. Чкалова 40(Л)
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Назарет Транс
×
-
Код ЄДРПОУ:
33625929
-
Контактна особа:
Вінідіктов Сергій Григорович +380433822757 nazaretoil2000@gmail.com
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, Хмільник, вул. І.Богуна, 4
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
236
Дата підписання:
23.06.2020 00:00
Період дії договору:
24.06.2020 00:00 - 01.10.2020 23:59
Сума договору:
117 960.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 19 660.00 UAH)
Оплачено:
117 960.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 19 660.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
2100 літр
Період постачання
до 01.10.2020
дизельне паливо
Кількість
5200 літр
Період постачання
до 01.10.2020