• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

бензин АИ-95, дизельне паливо) (2 Лоти)

Завершена

1 371 036.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 2 298.36 UAH
Номер: 79ad71db51574b09bcd70fa9f138b423
Внутрішній номер закупівлі: 851908
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-04-14-000958-c   
Замовник: Державне підприємство „Хмільницьке лісове господарство”
Контактна особа: Кондель Ярослав Миколайович 380967125930, khmelniklg@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 371 036.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.04.2017 14:58 - 23.04.2017 12:00
Період прийому пропозицій: 14.04.2017 14:58 - 03.05.2017 12:00
Аукціон: 04.05.2017 11:13 - 04.05.2017 11:34
Період кваліфікації: 04.05.2017 11:34 - 10.05.2017 14:26
Період завантаження договору: 04.05.2017 11:34 - 24.05.2017 11:34

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴229 836.00 бензин АИ-95
  • Лот №2 ₴1 141 200.00 дизельне паливо, бензин АИ-95