-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
бензин АИ-95, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2019-06-10-001666-b
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 000.00 UAH
Номер:
bd0e376840974f68a2ebd9434ca98826
Внутрішній номер закупівлі:
3457093
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-10-001666-b
Замовник:
ДП Хмільницьке лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991485
-
Адреса:
22065, Україна, Вінницька область, Широка Гребля, вул. Чкалова 40(Л)
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кондель Ярослав Миколайович +380967125930 kondel.yaros@gmail.com https://lisp-hm.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
10.06.2019 15:06 - 15.06.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
10.06.2019 15:06 - 25.06.2019 16:00
Аукціон:
26.06.2019 15:36 - 26.06.2019 16:09
Період кваліфікації:
26.06.2019 16:09 - 03.07.2019 09:42
Період завантаження договору:
26.06.2019 16:09 - 16.07.2019 16:09
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин АИ-95
Кількість
1380 літр
Період постачання
до 31.12.2019
дизельне паливо
Кількість
2070 літр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Назарет Транс
Оскарження: 26.06.2019 16:09 - 14.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33625929
-
Контактна особа:
Вінідіктов Сергій Григорович +380433822757 nazaretoil2000@gmail.com
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, Хмільник, вул. І.Богуна, 4
Оскарження: 26.06.2019 16:09 - 14.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
85 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
85 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.07.2019 09:42
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "МАГІСТРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41092826
-
Контактна особа:
ТОВ "МАГІСТРА" +380686519685 magistra777@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 32325, Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський район, село Смотрич, ВУЛИЦЯ САБУРОВА, будинок 6
Початкова пропозиція
99 981.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
94 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Роман Житнюк +380673137987 rzhytniuk@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
95 799.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
94 668.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
47
Скарги
0
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380970154650 S525198@UKR.NET http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
98 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
98 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
3e1c26e36018449bad427cb1d17af211
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-10-001666-b-c1
Постачальник:
ТОВ Назарет Транс
×
-
Код ЄДРПОУ:
33625929
-
Контактна особа:
Вінідіктов Сергій Григорович +380433822757 nazaretoil2000@gmail.com
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, Хмільник, вул. І.Богуна, 4
Номер договору:
82
Сума договору:
85 560.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
71 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.07.2019 00:00 - 15.07.2019 23:59
Дата підписання:
15.07.2019 00:00
Статус:
Виконаний