• Відкриті торги
  • КЕП

бензин АИ-95, дизельне паливо

85 560.00 UAH з ПДВ
Номер: 3e1c26e36018449bad427cb1d17af211
Ідентифікатор договору: UA-2019-06-10-001666-b-c1
Замовник: ДП Хмільницьке лісове господарство
Постачальник: ТОВ Назарет Транс
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: 82
Дата підписання: 15.07.2019 00:00
Період дії договору: 15.07.2019 00:00 - 15.07.2019 23:59
Сума договору: 85 560.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 14 260.00 UAH)
Оплачено: 85 560.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 14 260.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин АИ-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1380 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул.Курортна, 1 На карті
дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 2070 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул.Курортна, 1 На карті