-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
бензин АИ-95, дизельне паливо (2 лота)
Тендер Prozorro UA-2019-02-18-000581-c
Завершена
3 924 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.4% або 16 248.00 UAH
мін. крок: 0.4% або 16 248.00 UAH
Номер:
7a52b963526d4dccaf0b0fcef8f660e0
Внутрішній номер закупівлі:
3186728
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-18-000581-c
Замовник:
ДП Хмільницьке лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991485
-
Адреса:
22065, Україна, Вінницька область, Широка Гребля, вул. Чкалова 40(Л)
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кондель Ярослав Миколайович +380967125930 kondel.yaros@gmail.com https://lisp-hm.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 924 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.02.2019 15:17 - 24.02.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
18.02.2019 15:17 - 06.03.2019 09:00
Аукціон:
07.03.2019 13:42 - 07.03.2019 14:34
Період кваліфікації:
07.03.2019 14:34 - 13.03.2019 16:19
Період завантаження договору:
07.03.2019 14:34 - 27.03.2019 14:34
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 300 000.00 дизельне паливо
- Лот №2 ₴1 624 800.00 бензин АИ-95, дизельне паливо