-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
бензин АИ-95, дизельне паливо (2 лота)
Тендер Prozorro UA-2019-02-14-003408-b
Торги відмінено
3 776 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 11 760.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 11 760.00 UAH
Номер:
8f8025e79680402ab083cb9717a09309
Внутрішній номер закупівлі:
3017459
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-14-003408-b
Замовник:
ДП Хмільницьке лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991485
-
Адреса:
22065, Україна, Вінницька область, Широка Гребля, вул. Чкалова 40(Л)
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кондель Ярослав Миколайович +380967125930 kondel.yaros@gmail.com https://lisp-hm.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 776 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.02.2019 17:40 - 22.02.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
14.02.2019 17:40 - 04.03.2019 09:00
Аукціон:
з 05.03.2019 11:59
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
Номер:
dbfaf30757b2442fb41150e1de5a5934
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
через неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
18.02.2019 09:02
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 600 000.00 дизельне паливо
- Лот №2 ₴1 176 000.00 бензин АИ-95, дизельне паливо