-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
бензин АИ-95, дизельне паливо (2 лота)
Тендер Prozorro UA-2018-03-03-000520-a
Торги відмінено
4 217 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 42 176.00 UAH
мін. крок: 1% або 42 176.00 UAH
Номер:
213e4d505d164ba188908d672ad5f04b
Внутрішній номер закупівлі:
1753226
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-03-000520-a
Замовник:
ДП Хмільницьке лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991485
-
Адреса:
22065, Україна, Вінницька область, Широка Гребля, вул. Чкалова 40(Л)
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кондель Ярослав Миколайович +380967125930 kondel.yaros@gmail.com https://lisp-hm.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 217 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
42 176.00 UAH
Період уточнення:
03.03.2018 13:37 - 10.03.2018 09:00
Період прийому пропозицій:
03.03.2018 13:37 - 20.03.2018 09:00
Аукціон:
з 21.03.2018 14:55
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дизельне паливо
Кількість
100000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
бензин АИ-95, дизельне паливо
Кількість
67700 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
22000, Україна, Вінницька область, с. Уладівка Літинського р-ну, вул. Привокзальна, 4
На карті
Інформація про скасування
Номер:
af48477fcf0844a9a3841a88a6f50221
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі
Дата опублікування:
03.03.2018 15:28
Статус:
Виконано