-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
бензин АИ-95, дизельне паливо (2 лота)
Тендер Prozorro UA-2020-01-14-002760-c
Завершена
3 538 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 7 494.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 7 494.00 UAH
Номер:
33a808dcdc8d4f5c8cb8cd9b08244661
Внутрішній номер закупівлі:
4291786
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-14-002760-c
Замовник:
ДП Хмільницьке лісове господарство
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991485
-
Адреса:
22065, Україна, Вінницька область, Широка Гребля, вул. Чкалова 40(Л)
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кондель Ярослав Миколайович +380967125930 kondel.yaros@gmail.com https://lisp-hm.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 538 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.01.2020 16:48 - 20.01.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
14.01.2020 16:48 - 30.01.2020 00:00
Аукціон:
30.01.2020 11:16 - 30.01.2020 16:01
Період кваліфікації:
30.01.2020 16:01 - 05.02.2020 15:37
Період завантаження договору:
30.01.2020 16:01 - 19.02.2020 16:01
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 040 000.00 дизельне паливо
- Лот №2 ₴1 498 800.00 бензин АИ-95, дизельне паливо