• Відкриті торги
  • КЕП

бензин АИ-95, дизельне паливо (2 лота)

Оголошено тендер

3 538 800.00 UAH
Номер: 56fdf2afdcac441b85064733f1f7181e
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-14-004336-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДП Хмільницьке лісове господарство
Замовник: ДП Хмільницьке лісове господарство
Очікувана вартість: 3 538 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: бензин АИ-95, дизельне паливо (2 лота)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 14.01.2020 12:38

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 85000 літр
Період постачання до 31.12.2020
бензин АИ-95, дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 55800 літр
Період постачання до 31.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 538 800.00 UAH