-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги із розміщення інф...×-
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги із розміщення інформації в медіа – в друкованих медіа)
- ID: UA-2024-06-20-004125-a
- Дата створення : 20.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21885524
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги із розміщення інф...×-
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги із розміщення інформації в медіа – на радіоканалах)
- ID: UA-2024-06-20-003214-a
- Дата створення : 20.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21884628
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги із розміщення інф...×-
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги із розміщення інформації в медіа – в онлайн-медіа (в мережі «Інтернет»))
- ID: UA-2024-06-20-001932-a
- Дата створення : 20.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21883375
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги із розміщення інф...×-
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги із розміщення інформації в медіа – в онлайн-медіа (в мережі «Інтернет»))
- ID: UA-2024-04-12-010186-a
- Дата створення : 12.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21288487
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: (CPV) 39830000-9 Продукція для чищення (39831000-6 Засоби для прання і миття...×-
ДК 021:2015: (CPV) 39830000-9 Продукція для чищення (39831000-6 Засоби для прання і миття)
- ID: UA-2024-02-23-003784-a
- Дата створення : 23.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20837724
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інфо...×-
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації (медіа) – в онлайн-медіа (в мережі «Інтернет»))
- ID: UA-2024-01-11-007366-a
- Дата створення : 11.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20357285
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інфо...×-
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації (медіа) - на радіоканалах))
- ID: UA-2024-01-11-006471-a
- Дата створення : 11.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20356647
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інфо...×-
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації (медіа) – на телеканалах))
- ID: UA-2024-01-01-000983-a
- Дата створення : 01.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20295680
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інфо...×-
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації (медіа) – в друкованих медіа))
- ID: UA-2024-01-01-000879-a
- Дата створення : 01.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20295574
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інфо...×-
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації - в онлайн-медіа (в мережі інтернет), на радіоканалах (лінійний аудіальний медіа-сервіс))
- ID: UA-2023-09-28-013289-a
- Дата створення : 28.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19126892
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інфо...×-
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації - в онлайн-медіа (в мережі інтернет), на радіоканалах (лінійний аудіальний медіа-сервіс))
- ID: UA-2023-09-15-004125-a
- Дата створення : 15.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18981767
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інфо...×-
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації – телевізійній мережі (лінійний аудіовізуальний медіа-сервіс).
- ID: UA-2023-09-12-006379-a
- Дата створення : 12.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18938949
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інфо...×-
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації - в онлайн-медіа (в мережі інтернет))
- ID: UA-2023-09-08-010820-a
- Дата створення : 08.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18914157
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інфо...×-
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації – в друкованих медіа (в пресі)
- ID: UA-2023-09-08-008082-a
- Дата створення : 08.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18911391
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інфо...×-
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації (медіа) – в онлайн-медіа (в інтернеті))
- ID: UA-2023-06-08-013102-a
- Дата створення : 08.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18042126
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38360501ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиЗавершена -