-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації - в онлайн-медіа (в мережі інтернет), на радіоканалах (лінійний аудіальний медіа-сервіс))
Тендер Prozorro UA-2023-09-15-004125-a
Торги відмінено
5 450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 27 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 27 250.00 UAH
Номер:
eddb9d561f264fe0a6f319956178a72a
Внутрішній номер закупівлі:
18981767
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-15-004125-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Гетьман +380664089148 oas_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 450 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.09.2023 11:17 - 20.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.09.2023 11:17 - 23.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
23.09.2023 00:00 - 25.09.2023 11:06
Період завантаження договору:
01.10.2023 00:00 - 11.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
7b9146dc17b94e79993c049b747d6f72
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у зв'язку з неможливістю усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
02.10.2023 09:35 - 13.10.2023 00:00
Дата опублікування:
02.10.2023 09:35
Дата виконання:
13.10.2023 00:03
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴5 450 000.00 ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації - в онлайн-медіа (в мережі інтернет), на радіоканалах (лінійний аудіальний медіа-сервіс))