-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації - в онлайн-медіа (в мережі інтернет), на радіоканалах (лінійний аудіальний медіа-сервіс)
Оголошено тендер
5 450 000.00
UAH
Номер:
8c3303eafc46478aa958239468efab03
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-09-15-001684-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації - в онлайн-медіа (в мережі інтернет), на радіоканалах (лінійний аудіальний медіа-сервіс)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
15.09.2023 10:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Дніпровської міської територіальної громади
Сума5 450 000.00 UAH