-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації - в онлайн-медіа (в мережі інтернет))
Тендер Prozorro UA-2023-09-08-010820-a
Завершена
1 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 000.00 UAH
Номер:
841907a8099e4d9083711bb40ff8d667
Внутрішній номер закупівлі:
18914157
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-08-010820-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Гетьман +380664089148 oas_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.09.2023 15:33 - 13.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2023 15:33 - 16.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
16.09.2023 00:01 - 18.09.2023 16:07
Період завантаження договору:
24.09.2023 00:00 - 04.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 400 000.00 ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації - в онлайн-медіа (в мережі інтернет))