-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації - в онлайн-медіа (в мережі інтернет), на радіоканалах (лінійний аудіальний медіа-сервіс))
Тендер Prozorro UA-2023-09-28-013289-a
Завершена
5 450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 27 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 27 250.00 UAH
Номер:
0b1ff1ecdc0546f3a9a915ee64d2e4cf
Внутрішній номер закупівлі:
19126892
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-28-013289-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Гетьман +380664089148 oas_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 450 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.09.2023 23:31 - 03.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.09.2023 23:31 - 06.10.2023 00:00
Період кваліфікації:
06.10.2023 00:00 - 06.10.2023 10:49
Період завантаження договору:
12.10.2023 00:00 - 22.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 450 000.00 ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації - в онлайн-медіа (в мережі інтернет), на радіоканалах (лінійний аудіальний медіа-сервіс))