-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації - в онлайн-медіа (в мережі інтернет), на радіоканалах (лінійний аудіальний медіа-сервіс))
Тендер Prozorro UA-2023-09-28-013289-a
Завершена
5 450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 27 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 27 250.00 UAH
Номер:
f32246dc1423474eb2c31fd530f7f364
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2023-11-16-000009
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
14.11.2023 00:00
Період моніторингу:
16.11.2023 14:08 - 08.12.2023 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
14.11.2023 № 57-З
Чернігів
Про початок моніторингу
закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року № 18 (зі змінами),
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Начальник Олександр КОНДРАШОВ
Витяг з додатку
до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області
«Про початок моніторингу закупівель»
Перелік закупівель
№ з/п Оголошення про проведення закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 10. UA-2023-09-28-013289-a 28.09.2023 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питань: визначення предмета закупівлі, наявності закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю відповідно до вимог Закону, повноти відображення інформації у річному плані закупівель та в оголошенні про закупівлю відповідно до вимог законодавства у сфері закупівель, відповідності вимог тендерної документації вимогам законодавства, розгляду тендерних пропозицій з урахуванням вимог Особливостей, своєчасності укладення договору про закупівлю, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 06 грудня 2023 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, наявності закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), повноти відображення інформації у річному плані закупівель та в оголошенні про закупівлю відповідно до вимог законодавства у сфері закупівель, відповідності вимог тендерної документації вимогам законодавства, розгляду тендерних пропозицій з урахуванням вимог Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, зі змінами, у редакції чинній на момент проведення закупівлі (далі - Особливості), своєчасності укладення договору про закупівлю, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель
комунального підприємства «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради (далі – Замовник) на 2023 рік, оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи з організації та проведення процедур закупівель від 28.09.2023 № 48, реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол розкриття тендерних пропозицій, тендерну пропозицію ТОВ «МЕДІ ТЕЧ СОЛЮШИНС», протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 06.10.2023 № 49 про визначення переможцем ТОВ «МЕДІ ТЕЧ СОЛЮШИНС», повідомлення про намір укласти договір, оприлюднене в електронній системі закупівель 06.10.2023, договір про закупівлю послуг від 12.10.2023 № 32/12.10, укладений Замовником з ТОВ ««МЕДІ ТЕЧ СОЛЮШИНС», звіт про результати проведення процедури закупівлі, оприлюднений в електронній системі закупівель 12.10.2023, пояснення та документи Замовника на запит Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, оприлюднені в електронній системі закупівель 23.11.2023.
Період усунення порушень:
06.12.2023 15:29 - 12.12.2023 00:00
Дата публікації висновку:
06.12.2023 15:29
Запити/Пояснення
Номер:
5ebf03495dd84304b0516b49de03ee86
Назва:
Запит про надання пояснень
Дата опублікування:
21.11.2023 15:51
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
25.11.2023 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі «ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації - в онлайн-медіа (в мережі інтернет), на радіоканалах (лінійний аудіальний медіа-сервіс))», код ДК 021:2015:79340000-9: Рекламні та маркетингові послуги; очікуваною 5 450 000,00 грн (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2023-09-28-013289-a), та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), постала потреба в отриманні пояснень.
1. Яким чином та на підставі яких документів здійснено обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість?
2. Просимо повідомити відсоток виконання договору укладеного за результатами зазначеної процедури закупівлі та суму сплачених коштів за надані послуги (з наданням підтверджуючих документів).
Пояснення (інформацію, документи) необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України за перешкоджання діяльності органу державного фінансового контролю, зокрема за невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у їх роботі, надання їм завідомо неправдивої інформації, встановлена кримінальна відповідальність.
Номер:
9bea4ead3206405b812c0b87b6e2640b
Назва:
23.11.2023 Відповідь замовника на пояснення
Дата опублікування:
23.11.2023 16:05
Опис:
Пояснення Замовника на запит УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ від 21.11.2023 р., та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон):
1. Закупівлю за кодом ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації - в онлайн-медіа (в мережі інтернет), на радіоканалах (лінійний аудіальний медіа-сервіс)), за номером ID: UA-2023-09-28-013289-a) здійснено відповідно до вимог чинного законодавства України.
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін надання послуг: 31.12.2023 року. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі визначена у Додатку 2 до Тендерної документації, затвердженої рішенням уповноваженої особи № 48 від 28.09.2023 року.
Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації - в онлайн-медіа (в мережі інтернет), на радіоканалах (лінійний аудіальний медіа-сервіс) включають:
- організація оперативного оповіщення населення в екстрених ситуаціях щодо життєво необхідних питань, забезпечення безперервної комунікації з населенням в екстрених ситуаціях, підвищення інформованості населення щодо діяльності Дніпровської міської ради, її виконавчих органів, структурних підрозділів, підпорядкованих комунальних підприємств (установ, організацій та закладів), посадових осіб та депутатського корпусу, їх окремих ініціатив, проектів та іншої соціально-важливої інформації, шляхом розміщення рекламно-інформаційних матеріалів, публікацій в регіональних та загальноукраїнських онлайн-медіа (в мережі інтернет) та на радіоканалах:
- розміщення інформаційних повідомлень та роз’яснень щодо роботи органів місцевого самоврядування;
- анонсування програм заходів, участь в яких приймає міська рада, її підрозділи;
- розміщення звернень посадових осіб;
- розміщення іншої соціально-важливої інформації.
До вартості входить:
забезпечення медіа супроводу діяльності Дніпровської міської ради, її виконавчих органів, структурних підрозділів, підпорядкованих комунальних підприємств (установ, організацій та закладів), посадових осіб, їх окремих ініціатив та проектів:
- щомісячна розробка оптимальної комунікаційної стратегії на радіо каналах з інформування жителів міста, для сприяння підвищення інформування населення, що охоплюватиме ключові цілі комунікацій та цільову аудиторію;
- щомісячна розробка комунікаційної програми та її реалізація на радіо каналах;
- дослідження динаміки прослуховування у радіо ефірі та аналіз з визначенням найбільш ефективного часу, згідно піків слухання цільової аудиторії (критерій оцінки – щоденний охват з 15 хвилинним інтервалом);
- моніторинг виходів інформаційних повідомлень на заявлених Замовником радіо каналах;
- моніторинг виходів рекламно-інформаційних матеріалів на заявлених Замовником радіо каналах.
Cтудійний аудіо запис інформаційних повідомлень, підбір формату запису аудіо матеріалу та дикторських голосів, згідно теми та змісту аудіо продукту.
Найменування, зміст послуг, місця розміщення Строки надання послуг Загальна кількість послуг (публікацій, виходів)
1. Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації - в онлайн-медіа (в мережі інтернет), на радіоканалах (лінійний аудіальний медіа-сервіс): 2023 рік
загальна кількість послуг (публікацій, виходів) - 4326
публікації в наступних онлайн-медіа:
obozrevatel.com
rbc.ua 2023 рік 90 послуг (публікацій) в зазначених онлайн-медіа, періодичність та розподіл кількісних показників (публікацій) за ресурсом визначається Замовником
публікації в наступних онлайн-медіа:
opentv.media
dnepr.info
centr.tv 2023 рік 48 послуг (публікацій) в зазначених онлайн-медіа, періодичність та розподіл кількісних показників (публікацій) за ресурсом визначається Замовником
публікації в наступних онлайн-медіа:
dnpr.com.ua
nashemisto.dp.ua
dp.vgorode.ua 2023 рік 81 послуга (публікацій) в зазначених онлайн-медіа, періодичність та розподіл кількісних показників (публікацій) за ресурсом визначається Замовником
публікації в наступних онлайн-медіа:
dnepr.express
gorsovet.com.ua 2023 рік 75 послуг (публікацій) в зазначених онлайн-медіа, періодичність та розподіл кількісних показників (публікацій) за ресурсом визначається Замовником
публікації в наступних онлайн-медіа:
dpchas.com.ua
osn.com.ua 2023 рік 57 послуг (публікацій) в зазначених онлайн-медіа, періодичність та розподіл кількісних показників (публікацій) за ресурсом визначається Замовником
публікації в наступних онлайн-медіа:
gorod.dp.ua
056.ua
glavnoe.dp.ua 2023 рік 33 послуги (публікацій) в зазначених онлайн-медіа, періодичність та розподіл кількісних показників (публікацій) за ресурсом визначається Замовником
публікації в наступних онлайн-медіа:
afishadnepr.com.ua
dnepr.news
dv-gazeta.info 2023 рік 51 послуга (публікацій) в зазначених онлайн-медіа, періодичність та розподіл кількісних показників (публікацій) за ресурсом визначається Замовником
інформаційні повідомлення (одиниця виміру - вихід, хронометраж виходу - до 60 секунд) на наступних радіоканалах:
«Город FM», 90,9 МГц;
«ХIT FM», 102,0 МГц;
«Радіо Relax», 88,5 Мгц;
«Радіо Мелодія», 90,1 МГц;
«Кіss FM», 106,8 МГц;
«Радіо РОКС», 90,5 МГц;
Радіо «БАЙРАКТАР», 101,1 МГц.
До вартості входить: студійний аудіо запис інформаційних повідомлень, підбір формату запису аудіо матеріалу та дикторських голосів, згідно теми та змісту аудіо продукту. 2023 рік 741 послуга (виходів) -
кількість інформаційних повідомлень на зазначених радіоканалах, час виходу, періодичність та розподіл кількісних показників за ресурсом визначаються Замовником
рекламно-інформаційні матеріали (одиниця виміру - вихід, хронометраж виходу - до 30 секунд) на наступних радіоканалах:
«Город FM», 90,9 МГц;
«ХIT FM», 102,0 МГц;
«Радіо Relax», 88,5 Мгц;
«Радіо Мелодія», 90,1 МГц;
«Кіss FM», 106,8 МГц;
«Радіо РОКС», 90,5 МГц;
Радіо «БАЙРАКТАР», 101,1 МГц.
До вартості входить: студійний аудіо запис інформаційних повідомлень, підбір формату запису аудіо матеріалу та дикторських голосів, згідно теми та змісту аудіо продукту. 2023 рік 3150 послуг (виходів) -
кількість рекламно-інформаційних матеріалів на зазначених радіоканалах, час виходу, періодичність та розподіл кількісних показників за ресурсом визначаються Замовником
Всього: 4326
Перелік зазначених у Додатку 2 інтернет ресурсів та радіостанцій визначено на підставі найбільшого рейтингу та популярності серед мешканців Дніпровського регіону.
Обґрунтування розміру бюджетного призначення:
Розмір бюджетного призначення передбачено планом використання бюджетних коштів комунального підприємства «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради згідно з програмою розвитку місцевого самоврядування, соціальних заходів для людей похилого віку та висвітлення діяльності Дніпровської міської ради на 2021-2025 роки, затвердженою рішенням Дніпровської міської ради від 23.09.2020 року № 20/61, зі змінами.
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:
Очікувана вартість предмета закупівлі 5 450 000,00 грн. (п’ять мільйонів чотириста п’ятдесят тисяч грн. 00 коп.) з ПДВ. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено з урахуванням затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (Мінекономіки) від 18.02.2020 № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі", зі змінами, методом порівняння ринкових цін, отриманих шляхом пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну послуг, запитом цінових пропозицій (додаються), шляхом що містяться в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прас-листах, в електронній системі закупівель «Prozorro.gov.ua» та на аналогічних торгівельних майданчиках, інформацію, отриману шляхом проведення попередніх ринкових консультацій також враховуються ціни попередніх власних закупівель замовника аналогічних/ідентичних товарів/послуг, ціни відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель Prozorro з урахуванням індексу інфляції, які приведені до єдиних умов.
Комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради не має власного веб-сайту, враховуючи це, обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) оприлюднене року на офіційному веб-сайті головного розпорядника бюджетних коштів - Дніпровської міської ради https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-pidpriemstvo-organizacijno analitichnasluzhbadniprovskoi-miskoi-radi за посиланням https://dniprorada.gov.ua/upload/editor/ua-2023-09-28-013289-a.pdf. Водночас зауважимо, що в розумінні ст.2 Бюджетного кодексу України, Комунальне підприємство «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради є одержувачем бюджетних коштів.
2. Повідомляємо, що відсоток виконання договору укладеного за результатами зазначеної процедури закупівлі складає більш на 50%. Надсилаємо електрону копію запитуваних документів: https://fex.net/ru/s/6xzol7r