-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації – в друкованих медіа (в пресі)
Тендер Prozorro UA-2023-09-08-008082-a
Завершена
1 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
Номер:
ac41e8c20eb944f1815b4973a935680b
Внутрішній номер закупівлі:
18911391
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-08-008082-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Гетьман +380664089148 oas_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.09.2023 13:57 - 13.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2023 13:57 - 16.09.2023 00:00
Аукціон:
18.09.2023 11:33 - 18.09.2023 11:56
Період кваліфікації:
18.09.2023 11:56 - 20.09.2023 10:31
Період завантаження договору:
26.09.2023 00:00 - 06.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 500 000.00 ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації – в друкованих медіа (в пресі)