-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації – в друкованих медіа (в пресі)
Тендер Prozorro UA-2023-09-08-008082-a
Завершена
1 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
Період уточнення:
08.09.2023 13:57 - 13.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим