• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації (медіа) – на телеканалах))

Завершена

2 420 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 100.00 UAH
Номер: 951cc1f72e784545b709954aa8bf29b7
Внутрішній номер закупівлі: 20295680
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-01-000983-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ірина Гетьман +380664089148 oas_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 420 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.01.2024 12:32 - 06.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 01.01.2024 12:32 - 09.01.2024 00:00
Період кваліфікації: 09.01.2024 00:03 - 09.01.2024 15:01
Період завантаження договору: 15.01.2024 00:00 - 25.01.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 420 000.00 ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації (медіа) – на телеканалах))