• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації (медіа) – на телеканалах

Оголошено тендер

2 420 000.00 UAH
Номер: 6c27d1fe444a42fd8dc01f21136cee4a
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-01-000516-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 420 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації (медіа) – на телеканалах
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 01.01.2024 12:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Дніпровської міської територіальної громади
Сума2 420 000.00 UAH