-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги із розміщення інформації в медіа – в друкованих медіа)
Тендер Prozorro UA-2024-06-20-004125-a
Завершена
3 350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 750.00 UAH
Номер:
7fcf09c0f7ec4f0fb8abd2dc2d8fe29b
Внутрішній номер закупівлі:
21885524
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-20-004125-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Гетьман +380664089148 oas_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.06.2024 11:37 - 25.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.06.2024 11:37 - 28.06.2024 00:00
Аукціон:
28.06.2024 15:21 - 28.06.2024 15:44
Період кваліфікації:
28.06.2024 15:44 - 02.07.2024 13:33
Період завантаження договору:
08.07.2024 00:00 - 18.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 350 000.00 ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги із розміщення інформації в медіа – в друкованих медіа)