• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги із розміщення інформації в медіа – в друкованих медіа

Оголошено тендер

3 350 000.00 UAH
Номер: 471b1ebb375f469d91e77f07274ac2fe
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-20-001713-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 3 350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги із розміщення інформації в медіа – в друкованих медіа
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 20.06.2024 09:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Дніпровської міської територіальної громади
Сума3 350 000.00 UAH