-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації (медіа) – в онлайн-медіа (в інтернеті))
Тендер Prozorro UA-2023-06-08-013102-a
Завершена
7 810 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 39 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 39 050.00 UAH
Номер:
23b3ff8b44224eed9360af72123a60dd
Внутрішній номер закупівлі:
18042126
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-08-013102-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Гетьман +380664089148 oas_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 810 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2023 15:56 - 13.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2023 15:56 - 16.06.2023 00:00
Період кваліфікації:
16.06.2023 00:00 - 16.06.2023 12:36
Період завантаження договору:
22.06.2023 00:00 - 02.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 810 000.00 ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації (медіа) – в онлайн-медіа (в інтернеті))