-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації – телевізійній мережі (лінійний аудіовізуальний медіа-сервіс).
Тендер Prozorro UA-2023-09-12-006379-a
Завершена
1 350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 750.00 UAH
Номер:
7cfe1282004a45e9a504cc123c221d3a
Внутрішній номер закупівлі:
18938949
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-12-006379-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Гетьман +380664089148 oas_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.09.2023 12:51 - 17.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.09.2023 12:51 - 20.09.2023 00:00
Період кваліфікації:
20.09.2023 00:00 - 20.09.2023 10:35
Період завантаження договору:
26.09.2023 00:00 - 06.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 350 000.00 ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації – телевізійній мережі (лінійний аудіовізуальний медіа-сервіс)).