-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації – телевізійній мережі (лінійний аудіовізуальний медіа-сервіс).
Тендер Prozorro UA-2023-09-12-006379-a
Завершена
1 350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 750.00 UAH
Період уточнення:
12.09.2023 12:51 - 17.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим