-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації (медіа) – в друкованих медіа))
Тендер Prozorro UA-2024-01-01-000879-a
Завершена
3 238 608.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 193.04 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 193.04 UAH
Номер:
4a3963aaecc7465995cf4ba44ad2b495
Внутрішній номер закупівлі:
20295574
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-01-000879-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Гетьман +380664089148 oas_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 238 608.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.01.2024 12:08 - 06.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.01.2024 12:08 - 09.01.2024 00:00
Період кваліфікації:
09.01.2024 00:04 - 09.01.2024 16:19
Період завантаження договору:
15.01.2024 00:00 - 25.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 238 608.00 ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації (медіа) – в друкованих медіа))