-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації (медіа) – в друкованих медіа))
Тендер Prozorro UA-2024-01-01-000879-a
Завершена
3 238 608.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 193.04 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 193.04 UAH
Період уточнення:
01.01.2024 12:08 - 06.01.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим