-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги із розміщення інформації в медіа – в онлайн-медіа (в мережі «Інтернет»))
Тендер Prozorro UA-2024-04-12-010186-a
Завершена
3 500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 500.00 UAH
Номер:
f385feb263164d9bbab28b00eafd4dfb
Внутрішній номер закупівлі:
21288487
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-04-12-010186-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Гетьман +380664089148 oas_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.04.2024 15:55 - 17.04.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.04.2024 15:55 - 20.04.2024 00:00
Період кваліфікації:
20.04.2024 00:01 - 22.04.2024 10:46
Період завантаження договору:
28.04.2024 00:00 - 08.05.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 500 000.00 ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Послуги із розміщення інформації в медіа – в онлайн-медіа (в мережі «Інтернет»))