-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації для проведення ко...×-
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації для проведення коригування доходів та витрат контрольованої іноземної компанії відповідно підпункту 39-2.3.2.4 пункту 39-2.3 статті 39-2 Податкового кодексу України у Звіті про контрольовані іноземні компанії та послуги з підготовки Звіту про контрольовані іноземні компанії (Код ДК 021:2015 - 79220000-2 Податкові послуги)
- ID: UA-2025-03-06-012255-a
- Дата створення : 06.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24638749
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертног...×-
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції та підготовки глобальної документації з трансфертного ціноутворення та послуги з визначення ставки оподаткування операцій, які прирівнюються до дивідендів відповідно до вимог підпункту 14.1.49 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України (Код ДК 021:2015 - 79220000-2 Податкові послуги)
- ID: UA-2025-03-06-011167-a
- Дата створення : 06.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24637677
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації для проведення ко...×-
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації для проведення коригування доходів та витрат контрольованої іноземної компанії відповідно підпункту 39-2.3.2.4 пункту 39-2.3 статті 39-2 Податкового кодексу України у Звіті про контрольовані іноземні компанії та послуги з підготовки Звіту про контрольовані іноземні компанії (79220000-2 Податкові послуги)
- ID: UA-2024-10-21-008524-a
- Дата створення : 21.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22960790
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦН-24П_77_ВО Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо...×-
ЦН-24П_77_ВО Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції та підготовки глобальної документації з трансфертного ціноутворення та послуги з визначення ставки оподаткування операцій, які прирівнюються до дивідендів відповідно до вимог підпункту 14.1.49 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України
- ID: UA-2024-07-08-010168-a
- Дата створення : 08.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22022029
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦН-24П_76_ВО Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації для...×-
ЦН-24П_76_ВО Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації для проведення коригування доходів та витрат контрольованої іноземної компанії відповідно підпункту 39-2.3.2.4 пункту 39-2.3 статті 39-2 Податкового кодексу України у Звіті про контрольовані іноземні компанії та послуги з підготовки Звіту про контрольовані іноземні компанії
- ID: UA-2024-07-08-010075-a
- Дата створення : 08.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22021936
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦН-24П_75_ВО Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки Звіту у розрізі к...×-
ЦН-24П_75_ВО Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки Звіту у розрізі країн міжнародної групи компаній
- ID: UA-2024-07-08-009884-a
- Дата створення : 08.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22021748
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦН-24П_63_ВО Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації для...×-
ЦН-24П_63_ВО Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації для проведення коригування доходів та витрат контрольованої іноземної компанії відповідно підпункту 39-2.3.2.4 пункту 39-2.3 статті 39-2 Податкового кодексу України у Звіті про контрольовані іноземні компанії та послуги з підготовки Звіту про контрольовані іноземні компанії
- ID: UA-2024-05-29-006063-a
- Дата створення : 29.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21691299
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦН-24П_62_ВО Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо...×-
ЦН-24П_62_ВО Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції та підготовки глобальної документації з трансфертного ціноутворення та послуги з визначення ставки оподаткування операцій, які прирівнюються до дивідендів відповідно до вимог підпункту 14.1.49 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України
- ID: UA-2024-05-29-004345-a
- Дата створення : 29.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21689574
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ЦН-24П_61_ВО Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки Звіту у розрізі к...×-
ЦН-24П_61_ВО Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки Звіту у розрізі країн міжнародної групи компаній
- ID: UA-2024-05-29-002899-a
- Дата створення : 29.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21688163
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертног...×-
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції та підготовки глобальної документації з трансфертного ціноутворення
- ID: UA-2023-08-04-009861-a
- Дата створення : 04.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18593684
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертног...×-
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції та підготовки глобальної документації з трансфертного ціноутворення
- ID: UA-2023-06-21-016334-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18193426
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 79220000-2 Податкові послуги (Послуги консультаційні з питань оподаткува...×-
Код ДК 021:2015 - 79220000-2 Податкові послуги (Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції )
- ID: UA-2021-11-22-006534-b
- Дата створення : 22.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12622343
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 79220000-2 Податкові послуги (Послуги консультаційні з питань оподаткува...×-
Код ДК 021:2015 - 79220000-2 Податкові послуги (Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції )
- ID: UA-2021-09-14-010884-b
- Дата створення : 14.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11520878
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансферного...×-
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансферного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції (79220000-2 Податкові послуги )
- ID: UA-2020-11-27-003616-a
- Дата створення : 27.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7429768
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертног...×-
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції
- ID: UA-2019-08-23-000217-a
- Дата створення : 23.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3712872
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" ЄДРПОУ: 40150237ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послугиЗавершена -