-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції та підготовки глобальної документації з трансфертного ціноутворення
Тендер Prozorro UA-2023-08-04-009861-a
Завершена
636 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 180.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 180.00 UAH
Номер:
0fe13af3ad3a4a78b0e4e74a4fbc9345
Внутрішній номер закупівлі:
18593684
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-04-009861-a
Замовник:
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150237
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул.Тверська,5, кімн.104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Єгорова Ольга Леонідівна 380632147739 yehorova.o.l@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79220000-2 Податкові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
636 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.08.2023 15:42 - 09.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2023 15:42 - 12.08.2023 17:00
Період кваліфікації:
12.08.2023 17:01 - 25.08.2023 14:54
Період завантаження договору:
31.08.2023 00:00 - 10.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴636 000.00 Лот 1.