• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції та підготовки глобальної документації з трансфертного ціноутворення

Оголошено тендер

636 000.00 UAH
Номер: 69fe58cba51948bdab7454b38e32afb1
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-04-003132-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
Замовник: Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
Очікувана вартість: 636 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції та підготовки глобальної документації з трансфертного ціноутворення
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послуги
Дата опублікування: 04.08.2023 15:24

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума636 000.00 UAH