-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 79220000-2 Податкові послуги (Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції )
Тендер Prozorro UA-2021-09-14-010884-b
Торги не відбулися
906 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 530.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 530.00 UAH
Номер:
749bd7d6688a4d48a04b7b11cd9aeffb
Внутрішній номер закупівлі:
11520878
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-14-010884-b
Замовник:
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150237
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул.Тверська,5, кімн.104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шевченко Віра Леонідівна 380639022020 V.SHEVCHENKO@UZ.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
79220000-2 Податкові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
906 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 530.00 UAH
Період уточнення:
14.09.2021 16:34 - 20.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.09.2021 16:34 - 30.09.2021 10:00
Аукціон:
01.10.2021 13:46 - 01.10.2021 14:15
Період кваліфікації:
01.10.2021 14:15 - 11.10.2021 16:12
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ідентифікації операцій які відповідають вимогам статті 39 та підпункту 140.5.4 пункту 140.5 статті 140 Податкового кодексу України
Кількість
103 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з підготовки документації щодо контрольованих операцій з контрагентами-нерезидентами для цілей виконання вимог статті 39 Податкового кодексу України
Кількість
14 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з підготовки документації щодо операцій з контрагентами-нерезидентами для цілей виконання вимог підпункту 140.5.4 пункту 140.5 статті 140 Податкового кодексу України
Кількість
14 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Послуги з підготовки Повідомлення про участь у міжнародній групі компаній для цілей виконання вимог статті 39 Податкового кодексу України
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
549 120.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
378 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.10.2021 16:19
Відповіді на вимоги
10
Документи
10
Скарги
0
Початкова пропозиція
696 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
379 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.10.2021 16:12
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0
ТОВ Делойт енд Туш ЮСК
Оскарження: 11.10.2021 16:12 - 22.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
25642478
-
Контактна особа:
Чекулаєва Тетяна Вікторівна +380444909000 tchekulaeva@deloitte.ua
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Жилянська, 48, 50А
Оскарження: 11.10.2021 16:12 - 22.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
744 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
690 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.10.2021 16:12
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0