-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЦН-24П_61_ВО Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки Звіту у розрізі країн міжнародної групи компаній
Тендер Prozorro UA-2024-05-29-002899-a
Торги не відбулися
140 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
Номер:
2d91f4a033f44e0d9947bd64f283a061
Внутрішній номер закупівлі:
21688163
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-29-002899-a
Замовник:
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150237
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул.Тверська,5, кімн.104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Єгорова Ольга Леонідівна 380632147739 yehorova.o.l@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79220000-2 Податкові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.05.2024 10:51 - 03.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2024 10:51 - 06.06.2024 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 000.00 Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки Звіту у розрізі країн міжнародної групи компаній