-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЦН-24П_62_ВО Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції та підготовки глобальної документації з трансфертного ціноутворення та послуги з визначення ставки оподаткування операцій, які прирівнюються до дивідендів відповідно до вимог підпункту 14.1.49 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України
Тендер Prozorro UA-2024-05-29-004345-a
Торги не відбулися
612 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 060.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 060.00 UAH
Номер:
f1a757cf443746149eb7858d49b2c99a
Внутрішній номер закупівлі:
21689574
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-29-004345-a
Замовник:
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150237
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул.Тверська,5, кімн.104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Єгорова Ольга Леонідівна 380632147739 yehorova.o.l@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79220000-2 Податкові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
612 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.05.2024 11:49 - 03.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2024 11:49 - 06.06.2024 13:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴612 000.00 Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції та підготовки глобальної документації з трансфертного ціноутворення та послуги з визначення ставки оподаткування операцій, які прирівнюються до дивідендів відповідно до вимог підпункту 14.1.49 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України