-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЦН-24П_62_ВО Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції та підготовки глобальної документації з трансфертного ціноутворення та послуги з визначення ставки оподаткування операцій, які прирівнюються до дивідендів відповідно до вимог підпункту 14.1.49 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України
Тендер Prozorro UA-2024-05-29-004345-a
Торги не відбулися
612 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 060.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 060.00 UAH
Нічого не знайдено.