• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ЦН-24П_63_ВО Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації для проведення коригування доходів та витрат контрольованої іноземної компанії відповідно підпункту 39-2.3.2.4 пункту 39-2.3 статті 39-2 Податкового кодексу України у Звіті про контрольовані іноземні компанії та послуги з підготовки Звіту про контрольовані іноземні компанії

Торги не відбулися

44 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 220.00 UAH
Номер: 6c3ecba8cd614151886327b966c415c2
Внутрішній номер закупівлі: 21691299
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-29-006063-a   
Замовник: Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
Контактна особа: Єгорова Ольга Леонідівна 380632147739 yehorova.o.l@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 44 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 29.05.2024 13:32 - 03.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 29.05.2024 13:32 - 06.06.2024 14:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴44 000.00 Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації для проведення коригування доходів та витрат контрольованої іноземної компанії відповідно підпункту 39-2.3.2.4 пункту 39-2.3 статті 39-2 Податкового кодексу України у Звіті про контрольовані іноземні компанії та послуги з підготовки Звіту про контрольовані іноземні компанії