-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 79220000-2 Податкові послуги (Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції )
Тендер Prozorro UA-2021-11-22-006534-b
Завершена
1 146 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 730.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 730.00 UAH
Номер:
c4af473e4e894cbf8fa1947373741c93
Внутрішній номер закупівлі:
12622343
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-22-006534-b
Замовник:
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150237
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул.Тверська,5, кімн.104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шевченко Віра Леонідівна 380639022020 V.SHEVCHENKO@UZ.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
79220000-2 Податкові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 146 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 730.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2021 17:00 - 29.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2021 17:00 - 09.12.2021 10:00
Аукціон:
10.12.2021 15:55 - 10.12.2021 16:24
Період кваліфікації:
10.12.2021 16:24 - 23.12.2021 16:44
Період завантаження договору:
23.12.2021 16:44 - 12.01.2022 16:44
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описпідписання сторонами акту про надані послуги
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 - 79220000-2 Податкові послуги (Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції )
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.09.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
780 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
780 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.12.2021 16:44
Відповіді на вимоги
10
Документи
21
Скарги
0
ТОВ КПМГ-Україна
Оскарження: 23.12.2021 16:44 - 03.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21534148
-
Контактна особа:
Недбай Валерій Георгійович +380444905507 vnedbaj@kpmg.ua
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Московська, 32/2 17-й поверх
Оскарження: 23.12.2021 16:44 - 03.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
999 498.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
999 498.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.12.2021 16:44
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
ТОВ Делойт енд Туш ЮСК
×
-
Код ЄДРПОУ:
25642478
-
Контактна особа:
Чекулаєва Тетяна Вікторівна +380444909000 tchekulaeva@deloitte.ua
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Жилянська, 48, 50А
Початкова пропозиція
1 056 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 056 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
71c87cc36457420d85405c6cb2fbaf69
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-22-006534-b-a1
Постачальник:
ТОВ КПМГ-Україна
×
-
Код ЄДРПОУ:
21534148
-
Контактна особа:
Недбай Валерій Георгійович +380444905507 vnedbaj@kpmg.ua
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Московська, 32/2 17-й поверх
Номер договору:
Ф/ЦН-Т-1/22
Сума договору:
999 498.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
832 915.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.01.2022 00:00 - 01.09.2022 00:00
Дата підписання:
12.01.2022 00:00
Статус:
Підписаний