• Відкриті торги
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 79220000-2 Податкові послуги (Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції )

Оголошено тендер

1 146 000.00 UAH
Номер: 1ba377621bf14815975188e9d9679620
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-22-003448-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
Замовник: Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
Очікувана вартість: 1 146 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 - 79220000-2 Податкові послуги (Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції )
Примітки: "Місцезнаходження: 03150, Україна, м. Київ, вул. Єжи Ґедройця, 5 Категорія замовника: юридичні особи та/або суб'єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини 4 статті 2 Закону України ""Про публічні закупівлі"""
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 79220000-2 Податкові послуги
Дата опублікування: 22.11.2021 16:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума0.00 UAH