-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 79220000-2 Податкові послуги (Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції )
999 498.00
UAH з ПДВ
Номер:
71c87cc36457420d85405c6cb2fbaf69
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-22-006534-b-a1
Замовник:
Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150237
-
Контактна особа:
Шевченко Віра Леонідівна 380639022020 V.SHEVCHENKO@UZ.GOV.UA
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул.Тверська,5, кімн.104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ КПМГ-Україна
×
-
Код ЄДРПОУ:
21534148
-
Контактна особа:
Недбай Валерій Георгійович +380444905507 vnedbaj@kpmg.ua
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Московська, 32/2 17-й поверх
Класифікатор ДК 021:2015:
79220000-2 Податкові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
Ф/ЦН-Т-1/22
Дата підписання:
12.01.2022 00:00
Період дії договору:
12.01.2022 00:00 - 01.09.2022 00:00
Сума договору:
999 498.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 166 583.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 - 79220000-2 Податкові послуги (Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції )
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.09.2022
Місце постачання
Відповідно до документації