-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 79220000-2 Податкові послуги (Послуги консультаційні з питань оподаткування та підготовки документації щодо трансфертного ціноутворення для формування Звіту про контрольовані операції )
Тендер Prozorro UA-2021-11-22-006534-b
Завершена
1 146 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 730.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 730.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2021 17:00 - 29.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим